fbpx

چرا کشور کانادا؟
کشور کانادا یکی از محبوب ترین کشورهای جهان و دارای بسیاری از شهرهای مدرن و چند فرهنگی است که هر کدام دارای شخصیت متمایز و زبان های انگلیسی و فرانسه هستند. کشور کانادا دومین کشور جهان از نظر وسعت بوده و بزرگترین کشور هم مرز با ایالات متحده آمریکا می باشد. شهرهای تورنتو، مونترال و ونکوور از شناخته شده ترین شهرهای کشور کانادا می باشند. اما بسیاری از دیگر جنبه های مختلف کشور کانادا مانند امنیت، رفاه، آموزش عالی، فرهنگ دریایی، چشم انداز کوهستانی، تاریخ آمریکای شمالی و یا مردم بومی، محبوبیت این کشور را برجسته می نمایند. انتخاب کشور کانادا برای تعطیلات و مسافرت، مقرون به صرفه است. از لحاظ اقتصادی دلار کانادا کمتر از دلار آمریکا بوده و بنابراین، قیمت ها در کانادا عموماً به نظر مسافران معقول می باشند. بازدید کنندگان از کشور کانادا افرادی هستند که شهروند کانادا یا ساکنان دائمی کانادا نیستند و از نظر قانونی مجازند به دلایل ذیل وارد کشور کانادا شوند.

این شرکت با داشتن هزاران پرونده موفق، تجربه و دانش روز قوانین مهاجرت کانادا، شما را در دریافت ویزای توریستی همراهی می نماید:

دیدار از مکانهای دیدنی در کشور کانادا،
بازدید از نمایشگاه
بازدید از خانواده،
انجام تجارت بصورت محدود.

شرایط لازم:
– مامور اداره مهاجرت باید بپذیرد که متقاضی در پایان دوره اقامت خود، کشور کانادا را ترک خواهد کرد.
– متقاضی باید نشان دهد که پول کافی برای خرید بلیط هواپیما، هزینه های اقامت خود و اعضای خانواده در دوره سفر در کانادا و بازگشت به کشور مبداء را دارد.
– متقاضی آماده ارائه هر سند اضافی درخواست شده توسط مامور اداره مهاجرت، برای ایجاد قابلیت پذیرش خود نظیر انگشت نگاری، عکسبرداری یا تاییدیه سلامت (معاینه پزشکی در صورت لزوم)، باشد.
– متقاضی نباید برای امنیت مردم و کشور کانادا مسئله ساز باشد.
– داشتن دلیل قانع کننده برای سفر و عدم ارائه دعوتنامه. (شما را همیاری می نماییم.)

مدت زمان:
مدت زمان روند پرونده در اداره مهاجرت کشور کانادا برای این نوع ویزا، بین ۱۵ روز الی ۳ ماه می باشد.

مبالغ پرداختی (به ازای هر نفر):
– اداره مهاجرت کانادا: ۱۰۰ دلار کانادا
– انگشت نگاری و عکسبرداری: ۸۵ دلار کانادا
– وکالت پرونده: ۴۹۰ دلار کانادا

نحوه پرداخت:
جهت پرداخت برای تشکیل پرونده خود در این سازمان، می توانید در زیر، روی گزینه «تشکیل پرونده» کلیک نموده و در صفحه بعدی قرارداد را بصورت الکترونیکی امضاء و مبلغ مورد نظر را از طریق پرداخت اینترنتی، واریز نمایید.

شروع و تشکیل پرونده:
برای شروع و تشکیل پرونده در این سازمان، لطفاً برروی گزینه «تشکیل پرونده» در ذیل کلیک فرمایید.

تشکیل پرونده
error: انتخاب محتویات قابل دسترس نمی باشد!