fbpx

ویزای دانش آموزی کانادا از مهد کودک الی پایه ۱۲

ویزای دانش آموزی کشور کانادا از مهد کودک تا پایه ۱۲:
سازمان مهاجرتی ویزا استیت مفتخر است که فرزند شما را در مدارس کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان از لحاظ امنیت، تحصیل، کار و سیستم درمانی، ثبت نام نموده و همچنین شما نیز بعنوان والدین، ویزای همراه دریافت نمایید. تحصیل در مدارس شهر تورنتو یک تجربه منحصر بفرد با مزایای بسیاری عالی را برای فرزند شما به ارمغان می آورد. تورنتو شهری زیبا، تمیز و امن می باشد. فرزند شما درباره علوم روز دنیا و سایر فرهنگ های متنوع آموزش دیده، دیدگاه های جدیدی به دست آورده و ضمن داشتن آموزش درجه یک، با دوستان جدید آشنا خواهند شد. معلمان و مشاوران مدارس نیازهای دانش آموزان خارجی را درک نموده و می دانند که آنها اغلب برای نحوه زندگی در یک کشور جدید به همیاری نیاز دارند. پرسنل مدارس با زبانهای مختلفی صحبت می کنند و آنها مشتاقانه آماده راهنمایی های دوستانه در زمینه های تحصیلی و شخصی به فرزند شما می باشند.

مدارس ابتدایی (از مهد کودک الی پایه ۸): 
ما می توانیم فرزند شما را در یکی از ۴۷۰ مدارس ابتدایی واقع در شهر تورنتو ثبت نام نماییم. لازم بذکر است که طبق قانون مدرسه به محل زندگی دانش آموز می بایست نزدیک باشد. در نتیجه محل مدرسه بر اساس آدرس مسکونی والدین یا قیم تعیین می گردد. برای اثبات آدرس محل سکونت تهیه یک قرارداد، قبض آب و برق، صورتحساب بانک یا قبض تلفن الزامی است. (ما می توانیم شما را در تهیه محل سکونت یاری نماییم.) همچنین، همه دانش آموزان از مهد کودک تا پایه ۸ می بایست با یکی از والدین یا خویشاوندان خونی خود، زندگی نمایند.

شرایط لازم:
– به طور متوسط در دو سال گذشته، نمرات (C+ (۶۵٪ یا بالاتر را در مدرسه کسب نموده باشند.
– توصیه نامه یک معلم یا مدیر مدرسه.
– اگرچه برای دانش آموزان مقطع ابتدایی مهارت در زبان انگلیسی الزامی نیست، اما توصیه می کنیم دانش آموزان کمی دانش در مورد زیان انگلیسی داشته باشند که شامل مهارت های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن می باشند.

مدارس دوره متوسطه (از پایه ۹ الی ۱۲):
دانش آموزان دوره متوسطه می توانند ضمن تحصیل در دبیرستان برای حضور در کالج یا دانشگاه در کانادا نیز برای هر دو جریان تحصیلی برنامه ریزی نمایند. مدارس متوسطه دولتی و خصوصی پشتیبانی کاملی از دانش آموزان خارجی و طیف کاملی از دوره های تحصیلی، زبان و دروس گزینشی، برنامه های کاربردی، فعالیت های درسی اضافی، باشگاه ها و تیم های ورزشی را ارائه می دهند. همه مدارس طیف گسترده ای از برنامه های هنری از جمله موسیقی، نمایشی، هنرهای زیبا و تجسمی را ارائه می دهند. سازمان ویزا استیت مجموعه ای از مدارس متوسطه را برای میزبانی دانش آموزان خارجی، انتخاب نموده است که این مدارس در سراسر شهر تورنتو در جوامع مختلفی قرار دارند. لطفاً برای کسب جدیدترین اطلاعات، این وب سایت را اغلب بررسی نمایید. مکانها به صورت ثبت نام بر اساس اولویت، پردازش شده و تلاش می شود دانش آموزان ورودی خارجی را در مدرسه مورد نظر خود قرار دهد.

شرایط لازم:
– به طور متوسط در دو سال گذشته، نمرات (C+ (۶۵٪ یا بالاتر را در مدرسه کسب نموده باشند.
– توصیه نامه یک معلم یا مدیر مدرسه.
– مهارت در زبان انگلیسی: سطح متوسط ​​یا بالاتر مهارت در زبان انگلیسی.

مهلت ثبت نام در مدارس دولتی و خصوصی در هر سال تحصیلی:
حداکثر تا تاریخ ۱۱ اردیبهشت برای ورودی های ماه مهر.
حداکثر تا تاریخ ۱۰ آبان برای ورودی های ماه اسفند.

مدت زمان:
مدت زمان روند پرونده در اداره مهاجرت کشور کانادا برای این نوع ویزا، بین ۳ الی ۱۲ ماه می باشد.

مبالغ پرداختی (به ازای هر نفر):
– شهریه نیمسال اول مدارس دولتی: ۷،۲۵۰ دلار کانادا
– شهریه نیمسال اول مدارس خصوصی: متغیر می باشد
– اداره مهاجرت کانادا: ۱۵۰ دلار کانادا
– انگشت نگاری و عکسبرداری: ۸۵ دلار کانادا
– وکالت پرونده: ۵،۰۰۰ دلار کانادا

نحوه پرداخت:
– پرداخت شهریه نیمسال اول به مدرسه، پس از دریافت پذیرش تحصیلی می باشد. (حدود یکماه پس از امضای قرارداد.)
– پرداخت وکالت بصورت ۵۰ درصد در زمان امضای قرارداد الکترونیکی و ۵۰ درصد مابقی در زمان دریافت پذیرش تحصیلی می باشد. (قسط اول در زمان امضای قرارداد و قسط دوم حدود یکماه بعد.)

استرداد وجه:
– مبالغ دولتی: غیر قابل استرداد می باشند.
– شهریه مدرسه: در صورت رد شدن ویزا در اداره مهاجرت، این سازمان سریعاً اقدامات لازم جهت استرداد مبلغ شهریه را با مدرسه مربوطه پیگیری نموده و در صورت اعلام رد شدن ویزا قبل از شروع کلاس ها، کل مبلغ شهریه منهای ۳۰۰ دلار مسترد شده و در صورت رد شدن ویزا بعد از شروع کلاس ها، بسته به قوانین مدرسه، فقط مبلغی از شهریه مسترد خواهد شد.
– وکالت پرونده: از آنجاییکه وکلای این سازمان بصورت ساعتی روی پرونده شما فعالیت می نمایند، در صورت رد شدن ویزا در اداره مهاجرت، فقط ۵۰٪ از مبلغ کل وکالت پرونده، مسترد خواهد شد.

شروع و تشکیل پرونده:
برای شروع و تشکیل پرونده در این سازمان، لطفاً برروی گزینه «تشکیل پرونده» در ذیل کلیک فرمایید.

تشکیل پرونده

error: انتخاب محتویات قابل دسترس نمی باشد!