fbpx

به Visa State خوش آمدید!

سازمان Visa State به همراه وکلا و مشاوران مهاجرتی و حقوقی متخصص و برجسته دادگاههای فدرال و دیوانعالی کشور کانادا از سال ۱۳۸۳، در زمینه خدمات امور ویزا، مهاجرت، تابعیت و توسعه تجارت در کشور کانادا مشغول به فعالیت میباشد. این سازمان همواره توانسته با توجه به خواسته اکثر متقاضیان در امور ویزا، مهاجرت و اقامت، به بهترین نحو در خدمت آنها بوده و شرایط، راه دریافت ویزا و اقامت را برای آنها محیا نماید.
این سازمان هم اکنون در ارائه خدمات ویزای کار، ویزای تحصیلی، ویزای توریستی، ویزای پدر و مادر، ویزای ازدواج، شهروندی و پاسپورت، ویزای تجربه کانادایی، ویزای استانی، ویزای سرمایه گذاری، ویزای خود اشتغالی، ویزای اکسپرس اینتری و ویزای استارت آپ به عنوان مرکز تخصصی خدمات ویزا و پاسپورت در سرتاسر ایران و دیگر کشورها شناخته شده و در طی چهارده سال گذشته افتخار به ثمر رساندن چند هزار پرونده موفق در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری در کشور کانادا را داشته است.

درخواست متقاضیان

ویزای کار
ویزای تحصیلی
ویزای توریستی
ویزای پدر و مادر
ویزای ازدواج
شهروندی و پاسپورت
ویزای تجربه کانادایی
ویزای استانی
ویزای سرمایه گذاری
ویزای خود اشتغالی
ویزای اکسپرس اینتری
ویزای استارت آپ

ارزیابی رایگان

وکلای ما با اطلاعات و تخصص درباره قوانین روز مهاجرت، همراه شما بوده و نسبت به شرایط فعلی شما، مناسبترین برنامه مهاجرتی را در اختیارتان قرار می دهند.

تشکیل پرونده

پس از بررسی شرایط فردی و مالی شما و با راهکارهای قانونی و حرفه ای، برای درخواست ویزای توریستی، تحصیلی، مهاجرت و یا پاسپورت شما اقدام می نماییم.

دریافت ویزا یا پاسپورت

پس از دریافت مدارک درخواستی و تنظیم و تشکیل پرونده، وکلای ما سعی می نمایند تا با ثبت و پیگیری آن در اداره مهاجرت شما را به هدفتان برای گرفتن ویزا، نزدیک نمایند.

خدمات این سازمان

ویزای کارکانادا

ویزای تحصیلیکانادا

ویزای توریستیکانادا

ویزای پدر و مادرکانادا

ویزای ازدواجکانادا

شهروندی و پاسپورتکانادا

ویزای تجربه کاناداییکانادا

ویزای استانیکانادا

ویزای سرمایه گذاریکانادا

ویزای خود اشتغالیکانادا

ویزای اکسپرس اینتریکانادا

ویزای استارت آپکانادا

درخواست متقاضیان

ویزای کار

ویزای تحصیلی

ویزای توریستی

ویزای پدر و مادر

ویزای ازدواج

شهروندی و پاسپورت

ویزای تجربه کانادایی

ویزای استانی

ویزای سرمایه گذاری

ویزای خود اشتغالی

ویزای اکسپرس اینتری

ویزای استارت آپ

قبل از اقدام، با وکلای مجرب ما تماس بگیرید:

گروه وکلای ما با دانش روز قوانین مهاجرتی و ویزا می تواند شما را تا رسیدن به هدفتان جهت دریافت ویزا یا پاسپورت، همراهی نمایند.

پیوند با ما

error: انتخاب محتویات قابل دسترس نمی باشد!